Policisté vyjížděli k potopené lodi

V pátek krátce po osmnácté hodině přijali policisté oznámení o potopení lodi při výjezdu z plavební komory na řece Moravě v Nedakonicích na Uherskohradišťsku. Na místo přijeli policisté z Buchlovic, kteří zjistili, že na pronajaté lodi cestovali dva dospělí, tři děti a pes z Prahy. Při výjezdu z plavební komory začala jejich loď klesat ke dnu. Celá posádka se dostala z lodi bez zranění na břeh ještě před příjezdem policistů. Dechová zkouška byla u vůdce plavidla negativní.

Číst dál...

Dny lidí dobré vůle a pouť ve Velehradě zkomplikují dopravu

Dny lidí dobré vůle a pouť ve Velehradě s sebou každoročně nesou jisté dopravní omezení a úplné uzavírky. Desítky policistů budou od středečního poledne 4. července do čtvrtku 5. července, a to až do odpoledních hodin, dohlížet nejen na bezpečnost a plynulost silničního provozu, ale i na bezpečnost všech účastníků oslav.

Číst dál...

Na závěrečné zkoušce v autoškole řídila opilá

Přes dvě promile alkoholu v dechu naměřili ve středu dopoledne uherskohradišťští policisté řidičce, která zrovna vykonávala závěrečnou zkoušku v autoškole. Žena je podezřelá z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Číst dál...

REKLAMA