OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Prádelna FOVY v Chotěboři pere skoro pro celé město

Prádelna a žehlírna v Chotěboři má stále rušno, zaměstnávají deset lidí s invalidním důchodem.

Číst dál...

Chotěboř otevírá opravené kino

Nově zrekonstruované prostory městského kina budou veřejnosti otevřeny k nahlédnutí 9. září, kdy se zároveň uskuteční slavnostní předávání Cen města Chotěboře.

Číst dál...

Umýt doma člověka upoutaného na lůžko není snadné, pomoci může novinka brodské Domácí hospicové péče

Novinkou, kterou Domácí hospicová péče při Oblastní charitě Havlíčkův Brod nabízí, je mobilní koupací vana. Jde o důležitou pomůcku určenou lidem z Havlíčkobrodska a Humpolecka, u kterých není možné provádět osobní hygienu standardním způsobem. Díky speciální vaně s nafukovacími okraji mohou pracovnice klienta umýt přímo na lůžku. Nákup vany umožnil finanční dar od štědrého dárce.

Číst dál...

Letní žurnalistická škola po patnácté s rekordní účastí

V neděli 18. srpna odstartuje v Havlíčkově Brodě 15. ročník Letní žurnalistické školy Karla Havlíčka Borovského. Téměř šest desítek mladých lidí se zájmem o média, kulturu historii a společnost střední Evropy se až do 24. srpna bude v Havlíčkově Brodě seznamovat se zákulisím mediálních světa.

Číst dál...

Policisté dohlédnou na veřejný pořádek i dopravu během Sázavafestu

Návštěvníci dbejte pokynů pořadatelů a policistů a seznamte se s pravidly vstupu do areálu! Policisté Krajského ředitelství policie kraje Vysočina připravili bezpečnostní opatření k zajištění klidu a veřejného pořádku ve Světlé nad Sázavou a jejím okolí v souvislosti s konáním multikulturního festivalu Sázavafest 2019.

Číst dál...

REKLAMA