OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

25. ročník výstavy provoněl radnici v Přibyslavi

Přibyslav znovu ožila díky 25. ročníku Výstavy ovoce, zeleniny, medu a brambor Přibyslavska. Místní radnice se naplnila barvami a vůněmi produktů, které s láskou a péčí vypěstovali zahrádkáři a zemědělci z celého regionu.

Číst dál...

Dlouhodobá tradice v Přibyslavi

Jedno z hlavních průmyslových srdcí Přibyslavi, firma NEUFE, letos slaví významné jubileum – dvě desetiletí od svého založení. Za tu dobu se podařilo firmě vybudovat nejen vynikající pověst v kovovýrobě, ale také vytvořit významnou hodnotu pro místní ekonomiku.

Číst dál...

Domácí hospicová péče je poslání

Domácí hospicová péče je neocenitelnou službou, která umožňuje klientům prožít poslední chvíle života v pohodlí svého domova, v kruhu svých nejbližších. Tuto terénní službu poskytuje, dle potřeb klientů, Oblastní Charita Havlíčkův Brod.

Číst dál...

Osvětová kampaň dny duševního zdraví v Chotěboři

Týdny duševního zdraví, multižánrová kampaň zaměřená na osvětu o duševním zdraví a destigmatizaci duševních onemocnění, se opět vrací s programem "Duše v bezpečí". Organizace FOKUS Vysočina se této akce účastní již po jednatřicáté a Týdny duševního zdraví odstartoval na náměstí v Chotěboři.

Číst dál...

Hasičské muzeum v Přibyslavi má mnohaletou tradici

Z historického přibyslavského zámku, jenž má kořeny až v 16. století, se stal důstojný domov hasičského muzea. Rekonstrukce trvala mnoho let, ale výsledek stojí za to. Návštěvníci se mohou ponořit do hluboké historie požární ochrany a poslání hasičů v naší zemi.

Číst dál...

Dobrovolnictví v havlíčkobrodské charitě

Dobrovolnictví v České republice má silné kořeny, které se datují zpět do historie země. Největší dobročinná organizace v ČR Charita nabízí možnost pomoci. Každá hodina, kterou dobrovolníci věnují těm, kteří to potřebují, má nesmírný význam. Dobrovolníkem se může stát téměř kdokoli.

Číst dál...

REKLAMA