OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Dlouhodobá tradice v Přibyslavi

Jedno z hlavních průmyslových srdcí Přibyslavi, firma NEUFE, letos slaví významné jubileum – dvě desetiletí od svého založení. Za tu dobu se podařilo firmě vybudovat nejen vynikající pověst v kovovýrobě, ale také vytvořit významnou hodnotu pro místní ekonomiku.

Číst dál...

Domácí hospicová péče je poslání

Domácí hospicová péče je neocenitelnou službou, která umožňuje klientům prožít poslední chvíle života v pohodlí svého domova, v kruhu svých nejbližších. Tuto terénní službu poskytuje, dle potřeb klientů, Oblastní Charita Havlíčkův Brod.

Číst dál...

Osvětová kampaň dny duševního zdraví v Chotěboři

Týdny duševního zdraví, multižánrová kampaň zaměřená na osvětu o duševním zdraví a destigmatizaci duševních onemocnění, se opět vrací s programem "Duše v bezpečí". Organizace FOKUS Vysočina se této akce účastní již po jednatřicáté a Týdny duševního zdraví odstartoval na náměstí v Chotěboři.

Číst dál...

Hasičské muzeum v Přibyslavi má mnohaletou tradici

Z historického přibyslavského zámku, jenž má kořeny až v 16. století, se stal důstojný domov hasičského muzea. Rekonstrukce trvala mnoho let, ale výsledek stojí za to. Návštěvníci se mohou ponořit do hluboké historie požární ochrany a poslání hasičů v naší zemi.

Číst dál...

Dobrovolnictví v havlíčkobrodské charitě

Dobrovolnictví v České republice má silné kořeny, které se datují zpět do historie země. Největší dobročinná organizace v ČR Charita nabízí možnost pomoci. Každá hodina, kterou dobrovolníci věnují těm, kteří to potřebují, má nesmírný význam. Dobrovolníkem se může stát téměř kdokoli.

Číst dál...

Táborníkům vaří bistro Čistá duše

Letošní jídelníček příměstského tábora Střediska volnočasových aktivit AZ centrum Havlíčkův Brod má na starost bistro Čistá duše Havlíčkův Brod. Jejich zkušenosti s dovážením obědů i svačin jsou prověřené a proto se na ně obrací stále více zákazníků.

Číst dál...

REKLAMA