REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V pondělí 18. června kolem půl osmé večer přijali policisté integrovaného operačního střediska Krajského ředitelství policie kraje Vysočina oznámení o dopravní nehodě, která se stala ve Žďáře nad Sázavou.

Na místo byla vyslána nejbližší policejní hlídka. Policisté po příjezdu na místo zjistili, že devětačtyřicetiletý řidič s osobním vozidlem Seat Toledo projížděl po místní komunikaci od křižovatky s ulicí Jihlavská k benzínové čerpací stanici. Při průjezdu čerpací stanicí mezi dvěma stojany neodhadl boční odstup od vpravo stojícího vozidla VW Golf a pravým bokem svého vozidla poškodil levé zadní dveře vozidla VW Golf.

REKLAMA

Ke zranění osob nedošlo. U řidiče byla provedena dechová zkouška na alkohol s pozitivním výsledkem - 2,69 promile alkoholu v dechu. Pozitivní výsledek měla také opakovaná dechová zkouška - 2,71 promile alkoholu v dechu. Řidič byl následně vyzván k lékařskému vyšetření, které je spojené s odběrem krve, kterému se podrobil ve zdravotnickém zařízení. Při dopravní nehodě vznikla hmotná škoda na vozidlech v celkové výši 15 000 korun. Při šetření dopravní nehody policisté zjistili, že řidič, který v podnapilém stavu nehodu zavinil, má v současné době platnou blokaci řidičského oprávnění. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky a maření výkonu úředního rozhodnutí.

 

REKLAMA