OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Jak je na tom vaše dítě a sociální sítě?

Každý rok se na konci prázdnin koná v parku na Farských humnech preventivní a sportovní akce Rozhodni se sám. Letos proběhne v pátek 30. srpna 2019 od 10 do 17 hodin. Akci pořádá Centrum primární prevence Spektrum, které je zřizované Kolpingovým dílem České republiky. Téma letošního, již dvanáctého ročníku, je Naše děti v on-line světě. Patronkou bude herečka a muzikantka Erika Stárková.

Číst dál...

Začíná příprava stavby II/354 Petrovice - Hlinné u Nového Města na Moravě

Kraj Vysočina zahájil přípravu rekonstrukce silnice II/354 mezi obcemi Petrovice a Hlinné. Důvodem je špatný stavebně technický stav, a také nevhodné směrové i šířkové uspořádání komunikace. Silnice II/354 tvoří logické napojení sídel Netín, Radostín nad Oslavou, Ostrov nad Oslavou s městem Nové Město na Moravě, a to i v oblasti veřejné linkové dopravy. Z důvodu komplikované zimní údržby není možné při současném stavu silnice v úseku Petrovice – Hlinné zajistit celoroční provoz autobusových spojů. Po rekonstrukci tohoto úseku se problém se zimní údržbou vyřeší.

Číst dál...

Při nakupování přes internet buďte obezřetní!

Žďárští kriminalisté z oddělení hospodářské kriminality prověřují dva případy majetkové trestné činnosti spadající do kategorie počítačové kriminality, kdy se pachatelé dopustili podvodu prostřednictvím internetu. Tito pachatelé na různých internetových inzertních portálech nabízejí k prodeji zemědělskou techniku za velmi výhodné ceny. Ve skutečnosti jen vyčkají, zda jim nějaký zájemce předem pošle na bankovní účet peníze a rázem komunikaci přeruší.

Číst dál...

Mladý fotbalista se na Juventusu potká s Pavlem Nedvědem

Patnáctiletému Adamu Homolkovi z Vysočiny se zanedlouho splní sen. Díky vítězství v celostátním kole anglické olympiády, jež se v loňském školním roce konala v rámci regionálních fotbalových akademiích (RFA), se na začátku března se svými vrstevníky vypraví do Itálie na zápas la Vecchia Signora, tedy Staré dámy, týmu Juventusu Turín. Ten na svém trávníku v rámci italské Série A 8. března přivítá soupeře z Udinese.

Číst dál...

REKLAMA