Při úterní dopravní nehodě utrpěl motorkář těžké zranění. Jeho spolujezdkyně byla zraněna lehce. Kriminalisté s dopravními policisty nadále zjišťují okolnosti této nehody.

V úterý po druhé hodině odpoledne se na silnici I/57 u Vsetína stala vážná dopravní nehoda. Z vedlejší komunikace od místní části Vsetína Poschla vyjížděl na silnici I/57 s úmyslem pokračovat ve směru na Valašské Meziříčí dvaačtyřicetiletý Vsetíňan se Škodou Octavia s přívěsným vozíkem. Bylo to ve chvíli, kdy z hlavní silnice ze směru od Valašského Meziříčí odbočovalo k Poschle jiné osobní auto. Bylo to ale také ve chvíli, kdy za odbočujícím autem jela motorka s řidičem a spolujezdkyní. Oktávie překřížila motorce Yamaha jízdní dráhu a obě vozidla se střetla. Motorka i její osádka skončily na zemi. Jednatřicetiletý motorkář z Kelečska utrpěl při nehodě těžké zranění, jeho o rok mladší spolujezdkyně z Valašskomeziříčska utrpěla zranění lehké. Oba byli převezeni na ošetření. Nikdo jiný při nehodě zraněn nebyl.

REKLAMA

Foto zdroj: Policie ČR

Policisté u obou řidičů provedli dechové zkoušky, které vyloučily požití alkoholu. Škoda na vozidlech je shodně třicet tisíc korun. Na zjištění okolností této dopravní nehody nadále pracují dopravní policisté společně s kriminalisty.

REKLAMA