OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Co dělat, když pošlete omylem peníze na cizí účet?

pocitacVyužíváte-li elektronické bankovnictví, sami víte jak je snadné se „uklepnout“ v čísle účtu a peníze tak poslat někomu jinému. „Nezáleží na tom, zda platíte ze soukromého nebo firemního účtu, pokud se Vám podobná věc přihodí, rozhodně jednejte, a to co nejdříve. Na svoje peníze máte právní nárok! Příjemce této pomýlené platby si je nesmí ponechat ani utratit.“ Radí Mgr. Rostislav Kovář z bezplatného internetového portálu www.poradnaveritele.cz

Číst dál...

Průměrné mzdy na Vysočině meziročně vzrostly o 530 Kč

penize_rozpocetNa Vysočině dosáhla průměrná hrubá měsíční mzda na přepočtené počty zaměstnanců za 1. čtvrtletí 2011 částky 20 621 Kč (zpracováno pracovištní metodou), což představuje nárůst 2,6 % proti srovnatelnému období loňského roku a v absolutním vyjádření se jedná o nárůst o 530 Kč.

Číst dál...

VIDEO: Do Makra za inspirací

makroSpolečnost MAKRO může díky svému velkoobchodnímu charakteru prodávat zboží za nejvýhodnější ceny v porovnání s konkurencí. Orientuje se na tři skupiny zákazníků - profesionálů: HoReCa (hotely, restaurace a catering), nezávislý maloobchod a malé až střední firmy. CO VŠECHNO MAKRO CASH AND CARRY ČR NABÍZÍ SVÝM ZÁKAZNÍKŮM SE DOZVÍTE UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

REKLAMA