OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Českobudějovické Makro představilo zákaznické novinky

makro mikina ikonaČeskobudějovická prodejna MAKRO Cash & Carry představila počátkem září novinky pro své zákazníky. Těm nabízí nejen nové způsoby dopravy zboží přímo k nim, ale také vzdělávací kurzy a další služby. Významným krokem společnosti je také dokončená mezinárodní certifikace kvality. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE VIDEOREPORTÁŽ K TÉMATU.

Číst dál...

NERV: Za rok vznikly stovky návrhů, vláda se jimi inspiruje

nervNárodní ekonomická rada vlády připravila za rok působení stovky návrhů změn, reforem a doporučení pro českou vládu. Podle premiéra Petra Nečase mnoho doporučení jeho ministři promítli do své činnosti.

Číst dál...

CCS: Benzin na Vysočině zlevnil o desetník, cena nafty také klesla

benzin_cenyNa Vysočině se v minulém týdnu ceny pohonných hmot mírně snížily, litr naturalu je k dostání za 34,97 Kč. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 šel v kraji s cenou dolů o 10 haléřů a prodává se za 34,97 Kč za litr. V celé ČR jeho cena v uplynulém týdnu klesla o 18 haléřů na 34,87 Kč za litr.

Číst dál...

CCS: Benzin na Vysočině zlevnil o 11 haléřů, cena nafty také klesla

benzin_tankovaniNa Vysočině se v minulém týdnu ceny pohonných hmot mírně snížily, litr naturalu je k dostání za 35,07 Kč. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 šel v kraji s cenou dolů o 11 haléřů a prodává se za 35,07 Kč za litr. V celé ČR jeho cena v uplynulém týdnu klesla o devět haléřů na 35,05 Kč za litr.

Číst dál...

REKLAMA