REKLAMA

Zlínská zoo opět nabídne ranní procházku areálem zoo s návštěvou kiviho. Za Gerym, jak se sameček kivi jmenuje, mohou návštěvníci zavítat tuto neděli 9. srpna. Zahrada bude přístupná již od 6.00 hod.

Pro návštěvu zlínské zoo v časných ranních hodinách bude sloužit hlavní vstup. Po úhradě běžného vstupného v pokladně zooshopu si návštěvníci mohou vychutnat procházku probouzejícím se areálem zahrady a zůstat zde třeba až do odpoledne. „Nejdříve však doporučujeme zamířit do australské oblasti za kivim. Gery je stále daleko aktivnější právě v ranních hodinách, do 8 hodin je velmi vysoká šance uvidět jej v expozici,“ uvedla vedoucí marketingu Romana Bujáčková. Od 6.30 do 8.30 hod. bude u expozice k dispozici i průvodce, který nabídne spoustu zajímavých informací nejen o chovu kiviů. Zlínská zoo chová tohoto nelétavého novozélandského opeřence jako první a jediná zoo v České republice. Expozici pro kivi hnědé a papoušky nestor kea otevřela v červenci 2017. 

REKLAMA

Kromě expozice kivi a nestorů kea bude v neděli 9. srpna od 6.30 otevřena i blízká restaurace Farmy U Koaly. Zbývající výběhy, pavilony a restaurace budou k dispozici od běžné otevírací doby, tzn. od 8.30 hod. 

REKLAMA