REKLAMA

O tom, že je nutné reagovat na současné počasí i při řízení auta se v neděli přesvědčil osmadvacetiletý muž ze Vsetína. Při čelním střetu dvou osobních aut byli lehce zraněni čtyři účastníci.

Včera krátce po deváté hodině večer jel Vsetínem s vozidlem Škoda Felicia osmadvacetiletý muž ze Vsetína. Po ulici Jasenická směřoval k centru Vsetína. Při průjezdu pravotočivé zatáčky se ale na zasněžené vozovce dostal s autem do protisměru. Bylo to v okamžiku, kdy z opačného směru jel pětačtyřicetiletý cizinec s vozidlem Renault. Došlo k čelnímu střetu.

REKLAMA

Při střetu utrpěl lehké zranění řidič Felicie. Na ošetření s lehkými zraněními byli převezeni i řidič Renaultu, jeho padesátiletá spolujezdkyně i šestačtyřicetiletý spolujezdec. Oba ze Vsetína. Škoda na vozidlech je celkově osmdesát tisíc korun, na Felicii třicet tisíc korun a na Renaultu padesát tisíc korun.

Policisté provedli u obou řidičů dechové zkoušky ke zjištění ovlivnění alkoholem. U obou byl výsledek negativní.

V posledních dnech se situace na silnicích velmi často mění. Řidiči by na změny měli reagovat, třeba i zvážit cestu vozidlem. Pokud vyjedou přizpůsobit rychlost své jízdy. Spěchat se opravdu neoplatí.

REKLAMA